Diğer Sigortalar

Sorumluluk sigortaları, mühendislik sigortaları, nakliyat sigortaları, tekne sigortaları, tarım sigortaları gibi yeni sigorta paketlerimiz ile uzmanlarımız ile sigortalının yanındayız.
sorumluluk-sigortalari

Sorumluluk Sigortaları


Aversa Grup Sigorta, Sorumluluk Sigortaları konusunda deneyim ve uzmanlığını sizinle paylaşmaya hazır.
muhendislik-sigortalari

Mühendislik Sigortaları


Sahip olduğunuz yatırımlarınıza Aversa Grup Sigorta Mühendislik poliçeleri ile güvence sunuyoruz.
Sanayi sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte, son yıllarda daha fazla önem kazanan Mühendislik Sigortaları, gerek kapsamı gerek teminat yapısıyla karşılaşabileceğiniz riskler karşısında size güvence sunmaktadır.
nakliyat-sigortalari

Nakliyat Sigortaları


Nakliyat Sigortası; kara, deniz, hava ve demir yoluyla bir yerden diğer bir yere taşınmakta olan her türlü yükün, taşınmaları sırasında karşılaşabilecekleri tehlikelerden kaynaklanan hasarlara karşı, Genel ve Özel Şartlar ile belirlenmiş sınırlar çerçevesinde teminat sağlamaktadır.
tekne-sigortalari

Tekne Sigortaları


Tekne / Yat Sigortalarında, ihtiyacınıza göre şekillenen kapsamlı ürünleri ile liderlik farkını ortaya koyuyoruz. Teknenizi olası risklere karşı genişletilmiş teminat yapısı ile güvence altına alan Aversa Grup, Yat Sigortası ürününü deniz tutkunlarına sunuyor.
tarim-sigortalari

Tarım Sigortaları


Tüm ihtiyaçlara hitap eden Tarım Sigortası seçenekleri ile Aversa, çiftçiyi ve üreticiyi risklere karşı koruyor. Siz de geniş ürün seçeneklerimizden ihtiyacınıza en uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Sohbeti Aç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?